atico basım ve yayin grubu

atico grubu, 30 yıl’dan fazla orijinal dil eğitim kitaplar ve edebi romanlarin basım ve yayın alaninda bir deneyime sahip. Ayrica en güncel baskı cihaz ve makineler ve bu konunun uzmanlari kullanarak en geniş hizmetleri kitapseverler ve alıcılar için sunmaktadir.

Web sitemize girerek, baskı siparişi kaydetmesiyle en iyi baskı hizmetleri uluslararasi kalite ve uygun fiyatla denemiş oluyorsunuz.

High Quality

Yüksek kalite

Low Price

Fiyat doğru

Fast Delivery

hızlı gönderme

نقشه

atico grubunda ilgili daha fazla bilgie sahip olun

Şu anda atico grubu, 17 ülke’den fazla hizmetler ve basılı ürünlerini göndermektedir. Bu grup, ortadoğu, orta asya, avrupa ve kuzey afrika gibi dünyanin farkli bölgelerle iş birliği yapiyor ve yeni ülkeler ve ortaklarla iş birliği için hazr.

Şu anda atico grubunun kitap ve diğer kültürel ürünlerin üretimi iç ve diş pazarlarda sunmaktadir.

baskı hizmetleri

Kitap, defter, katalog, broşur, dergi, takvim, ajanda, kur’an gibi ürünlerin basımı, atico grubunun sunmuş olduğu baskı hizmetlerindendir. Sipariş ettiğiniz ürünün görünümü değistirmeye gerekli bulduğunuzda, atico grubu bu seçeneği sizin için sağlar. atico grubunda baskı siparişinizi kaydediğinizde, orta doğunun en donanımlı yayin evi ve profesyonel baskı uzmanlari, siparişinizi istediğiniz incelik ve dikkatle üretiyorlar ve mümkün olan en hizli sürede size ulaştiriyorlar.

monials

Müşterilerimiz ne diyor?

ücretsiz danışmanlık

Tavsiye ihtiyacı?

Cep telefonu numaranızı giriniz Uzmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.